Když nevíme na čem jsme ...

23. listopadu 2015 v 18:47 | Eluine |  Reaguji s článkem i se zásadou

Milý světe,
tímto ti chci říci, že jsem zmatenější, než když jsem si hrála s Kenem a s panenkou Barbie na svatbu. Vlastně ani doteď nevím, jaké orientace byli. Nejspíše, co plkám o mých holčičkovských (a dosti naivních) snech, na světě právě někdo možná objevil novou orientaci - že by tentokrát někdo zas vymyslel Ameriku a vymyslel orientaci, kdy žena miluje muže a muž ženu. Sex mají pravidelně, svíčky u oběda si občas taky zapálí a když muž přinese ženě květinu (kus keře, na kterým se krčí tři růžičky, které mají to nejlepší za sebou) a s gestem ji podá dotyčné, i kus okvětních lístků se po bytě najde.


Na téma (či motiv) tohoto článku jsem našla ZDE. Zkuste článek otevřít a přečíst si ho. Objevíte nové orientace jako "aromantik" - někdo by tomu řekl suchar se sucharem (-kou), jejichž požadavkem od vztahu je "sex a někdo, kdo mi bude v noci cpát svoje vlasy do huby a jiných, až děsivých míst. Asi to bagatelizuju, ale vemme si takového "Lithromantika". Toho u nás doma slangově nazýváme "úchyl" a policejní žargon zas stalker, lékařství jedinec s obscéní poruchou. Najednou to má být typ orientace?! Lidi, co rádi sledují, pozorují a tajně milují jiné lidi, spojte se! Kam se na ně hrabou feministky.

Demisexuál - zde autor objevil tu ameriku ... "Sex ano i ne, záleží na hloubce vztahu." Já bych řekla na jaký hloubce záleží, ale dejme pokoj. No prosím. Myslím si celý život, že jsem heterosexuál a najednou mi někdo řekne, že když s někým provozuji milostný akt, až když si jsem jistá, že ráno potom neuvidím jen jeho ponožku na fíkusu, jsem demisexuál. To vám maminky (někteří tatínkové, když je ta rovnost pohlaví) neříkali: "Nejdřív kostel, potom postel!" ?!

Pansexuál - a média vynalezla novou formu dokonalého muže. Nejen, že budete mít spoustu bezesných nocí, ale navíc vás bude i milovat! - ne, to až moc zjednodušuju, ale dokonce vám dá i najevo, že vás miluje. Jestli vymřeli kluci, co za holku zatáhnou večeři či jen útratu na baru, budu se raději držet toho svého a hlídat ho ostřížím zrakem. Nepodceňujme druhé pohlaví. Muž sice nemusí být na romantiku jak z amerických filmů, ale každý dokáže udělat nějaké pěkné gesto (ať již je to, že vám nechá kreditku i s pinem na stole, nebo naopak nenechá své trenky ležet uprostřed pokoje).

Skoliosexuál - někdo, kdo si vybírá identity, které nevypadají ani jako muž, ani jako žena. Asi bych mohla začít o stereotypech, dogmatech dnešní doby. Holku poznáte, že nosí růžovou, kluk nosí modrou a "neidentifikovatelný člověk (?!)" ... asi zelenou, nebo oranžovou.

Už asi vím proč se říká, že v pubertě se naše orientace musí teprve vytvořit a že až v pozdějším věku zjistíme "na čem jsme". Ale lidi, být ještě v pubertě (jako že nejsem), asi by ze mě byl schizofrenik ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama